Menu
Your Cart

Fitness


Brand: Buffalo Model: 65451
Mājas hanteles un diski, kurus varam darbināt sev izdevīgā laikā un vietā, ir ērta alternatīva sporta zāles apmeklējumam. Sporta preču firmu piedāvājumā parasti ir atrodami ne tikai profesionāļiem, bet arī jebkuram sporta entuziastam – iesācējam paredzētas hanteles un diski. Atliek vien tikt skaidrī..
9,99€ Bez nodokļa:8,26€
Brand: Buffalo Model: 65672
Joga – senā organisma atveseļošanas un garīgās pilnveidošanās sistēma, kura pašlaik ir pieejama ikvienam cilvēkam. Lai nodarbotos ar jogu, pilnīgi nav nepieciešams mācēt sasniegt ausi ar kāju vai arī sēsties špagatā. Ir svarīgi pareizi atrast palīgus. Mūsdienu rūpniecība nestāv uz vietas, un sporta ..
103,00€ Bez nodokļa:85,12€
Brand: Schmidt Model: 95.0199
Shaper AB Woman Styler trenažieris, kas tika speciāli izstrādāts sievietes ķermeņa veidošanai. Shaper AB Woman Styler ir parocīgs trenažieris, kas sniegs kvalitatīvu treniņu Jūsu vēderam, kājām, rokām, mugurai un sēžamvietai, tas viss tikai ar viena trenažiera palīdzību. Šis trenažieris ļaus ātri un..
124,00€ Bez nodokļa:102,48€
Brand: Stamm Bodyfit Model: FL507H
Imitējot kāpšanu pa trepēm, intensīvi tiek vingrināta ne tikai sirds, bet arī kāju un iegurņa muskulatūra. Vienkāršākie mini – steperi sastāv tikai no pedāļiem un skaitītāja, kas uzrāda noieto soļu skaitu un treniņā patērēto laiku. Slodzi nedaudz var palielināt, nostājoties tuvāk pedāļu pamatnei. Sa..
93,00€ Bez nodokļa:76,86€
Brand: Stamm Bodyfit Model: WL1305SE
Pilates ir vingrojumu sistēma visam ķermenim, lai attīstītu un nostiprinātu muskuļus. Lielākā daļa vingrinājumu notiek horizontālā stāvoklī. Kā spēka centrs tiek nodarbināti vēdera, muguras un sēžas muskuļi, kas nodrošina, lai ķermenis kustētos maksimāli simetriski un brīvi. Vingojumu sistēma ir pie..
76,00€ Bez nodokļa:62,81€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Aktuāli
Šī vietne, tāpat kā daudzas citas, izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību.