Menu
Your Cart
Līdz pat20% Atlaides Šodien

Franklin

Brand: Franklin Model: 12570E2
Vārti hokejā komandai, kas tos gūstot, dod 1 punktu. Vārti tiek ieskaitīti, kad ripa pilnībā šķērso vārtu līniju. Hokeja spēles galvenais mērķis ir gūt vairāk vārtus nekā pretinieku komandai. Vārtsargi un aizsargi pārsvarā sargā savus vārtus,lai pretinieki tajos neiemestu, tikmēr uzbrucēji c..
33,00€ Bez nodokļa:27,27€
Brand: Franklin Model: 52623
Lielisks badmintona komplekts, kas domāts spēlei pie jūras, pagalmā, mežā un citās izklaides vietās. Iesācēja variants priecēs ar savu cenu.Specifikācija* Komplekts spēlei 2 cilvēkiem.* Iesācēju variants.Komplektācija* 2 badmintona raketes; 2 A klases volāni.Krāsa/Svars* Krāsa: zila/sarkana.* Komp..
14,00€ Bez nodokļa:11,57€
Brand: Franklin Model: 19362
Multifunkcionālie tērauda vārti. Domāti iesācēju līmeņa spēlētājiem (bērniem un junioriem). Izmantojami futbolā, lauku hokejā, lakrosa, hokejā.Specifikācija* Multifunkcionālie tērauda vārti.* Izmantojami iesācēju līmenim: futbols; lauku hokejs; lakrosa; hokejs.* Speciāli metinātas, izturīgas un biez..
84,00€ Bez nodokļa:69,42€
Brand: Franklin Model: 60058
Saliekamie āra futbola vārti kas domāti vismazākajiem spēlētājiem. Viegli un ātri uzstādāmi. Iesācēju līmeņa produkts. Produktam līdzi nāk transportēšanas soma ar rāvējslēdzēju un rokturiem.Specifikācija* Izmantojami tikai mājas apstākļos.* Vismazākajiem futbola iesācējiem.* Izmantojams pludmalē; pi..
98,00€ Bez nodokļa:80,99€
Brand: Franklin Model: 8003F2
Plaukstas locītavu un apakšdelmu aizsargs. Izmantojams kā papildus aizsardzība hokeja cimdiem. Var tikt izmantots arī citos sporta veidos.Specifikācija* Aizsargā plaukstas locītavu un apakšdelmu no traumām.* Izmanto hokejā, inline hokejā un citos sporta veidos.* Regulējams, trieciena izturīgs PE vāc..
14,00€ Bez nodokļa:11,57€
Brand: Franklin Model: 12217
Visā pasaulē ielas hokeju spēlē ar ripām un bumbiņām. Speciālizēto ielas bumbiņu izmanto arī ledus hokejisti, lai atstrādātu un uzlabotu driblinga elementus uz asfalta.Specifikācija* Izmantojama sausos treniņos uz ielas vai zālē.* Izgatavota no PVC materiāla.* Domāta spēlēšanai arī karstā laikā.* Of..
6,99€ Bez nodokļa:5,78€
Brand: Franklin Model: 5375
Aizsargbandāža kas izmantojama daudzos sporta veidos. Izliektā Banana stila kapa ideāli pieguļ. Pasargā no traumām un nepatīkamiem momentiem.Specifikācija* Aizsargā no savainojumiem un traumām.* Komplekta nāk speciālā Banana stila kapa.* Kapa ir izgatavota no izturīga materiāla ar ventilācijas atv..
15,00€ Bez nodokļa:12,40€
Brand: Franklin Model: 12205
Visā pasaulē ielas hokeju spēlē ar ripām un bumbiņām. Speciālizēto ielas bumbiņu izmanto arī ledus hokejisti, lai atstrādātu un uzlabotu driblinga elementus uz asfalta.Specifikācija* Izmantojama sausos treniņos uz ielas vai zālē.* Izgatavota no PVC materiāla.* Domāta spēlēšanai arī aukstā laikā.* Mī..
5,99€ Bez nodokļa:4,95€
Brand: Franklin Model: 12209
Visā pasaulē ielas hokeju spēlē ar ripām un bumbiņām. Speciālizēto ielas bumbiņu izmanto arī ledus hokejisti, lai atstrādātu un uzlabotu driblinga elementus uz asfalta.Specifikācija* Izmantojama sausos treniņos uz ielas vai zālē.* Izgatavota no PVC materiāla.* Domāta spēlēšanai arī karstā laikā...
5,99€ Bez nodokļa:4,95€
Brand: Franklin Model: H4010460F5L24
Hokeja nūja ir daļa no hokeja spēlētāju ekipējuma. Tā tiek lietota, lai vadītu ripu, bet vārtsarga gadījumā - lai atvairītu sitienus pa vārtiem. Ar hokeja nūjām spēlētāji izdara arī savus sitienus. Hokeja nūjas ir līdz 164 centimetriem garas un tām galā ir lāpstiņa. Modernas hokeja nūjas ražo no gra..
89,00€ Bez nodokļa:73,55€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
Aktuāli
Šī vietne, tāpat kā daudzas citas, izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību.