Menu
Your Cart

Salming Recoile Kobra Shoe Men vīriešu apavi telpu sportam (1232072-0701)

 Salming  Recoile Kobra  Shoe Men vīriešu apavi telpu sportam (1232072-0701)
Salming Recoile Kobra Shoe Men vīriešu apavi telpu sportam (1232072-0701)
  • Stock: 6
  • Model: 1230080-0701
150 samples sold
182727 views
164,00€
Bez nodokļa: 135,54€
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

Salming Kobra ir ātri attīstīta unikāla kombinācija, kas sastāv no viegluma, amortizācijas un stabilitātes. Kopā ar visām unikālajām tehnoloģijām, viss tas tiek izmantots vienā apavā.

Jaunā aptverošā sistēma/The Wrap Around System Design (Was Design)
* Lai uzlabotu dinamismu un stabilitāti, bet nepalielinātu apavu svaru, viduszoles aizmugurējās daļas sāniir padarīti augstāki, kas ļauj apaviem ietvert papēža zonu. Apvienojumā ar LMS Plus 8° un jauno integrēto ārskeletu apavi lieliski pieguļ un garantē izcilu stabilitāti.

Vērpes vadības sistēma/T.G.S 62/75™
* Vērpes vadības sistēma (Torsion Guide System/TGS). Attālums no papēža līdz pēdas velves pacēlumam (62% no apavu garuma) ir speciāli veidots, lai nodrošinātu papildus stabilitāti, un beidzas ar tā saukto „baleta” līniju 75° leņķī. Apavu priekšpuse ir lokanāka, lai labāk stimulētu pēdas dabiskās kustības skriešanas laikā. TGS 62/75° uzbūve nodrošina apavu kustību tikai pareizajās vietās, lai veicinātu pēdas dabiskās kustības uz sāniem un uz priekšu, kas padara skriešanu ērtāku.

Palielināts zoles iekšdaļas radiuss/RollBar™
* Palielināts zoles iekšdaļas radiuss optimālāk atbalsta pēdu asos izrāvienos uz priekšu, kā arī ātrās āpstāšanās situācijās.

Sānkustību stabilizācija/LMS+
* Sānkustību Stabilizācija Plus sniedz drošu apstāšanos, jo zole ir izvērsta un atrodas 11° leņķī, tādējādi nepieļaujot apavu sasvēršanos uz āru un samazinot ievainojumu gūšanas risku.

Papēža kausiņš/ErgoHeelCup™
* Lai stabilizētu un nofiksētu papēdi, tādējādi sniedzot perfektu kompforta līmeni, Salming ir izstrādājuši jaunu, anatomiski precīzu papēža kausiņu ErgoHeelCup, kas ir lielāks un stingrāks. Visu lieliskai spēlei!

Sānkustību stabilizācijas sistēma/LMS™
* Lateral Movement Stabilizer jeb sānkustību stabilizācijas sistēma ir īpaši viegls, speciāli izstrādāts divkāršais vērpes elements, kas lieliski balsta pēdu ātru, asu un neregulāru sānkustību gadījumā.

Exo skelets/Exo Skeleton™
* Exo Skeleton ārējā skeleta slānis stabilizē pēdas laterālās (sānu) kustības un atvieglo spiedienu uz MTF (metatarsofalangeālajām) locītavām. Šī konstrukcijas sastāvdaļa samazina berzi un sānu triecienus pēdas maigākajām daļām, it īpaši zem pēdas priekšdaļas.

Gumijas materiāls/HexaGrip™
* Ļoti izturīgs un viegls gumijas materiāls ar Salmings HexaGrip™ dizainu nodrošina nepārspējamu saķeri uz iekštelpu segumiem.

Viduszoles materiāls/Recoil™ + Recoil R™
* Viduszole ir veidota no jauna materiāla Recoil™, kas ir īpaši viegls un triecienu absorbējošs materiāls un nodrošina lielāku enerģiju atspēriena veikšanai. Recoil R™ (atsitiena samazināšana) ir papēža trieciena daļā izmantots materiāls, kas samazina triecienu un uzlabo komfortu izrāviena laikā.

Izmērs/Krāsa/Svars
* Izmērs  ,42 2/3, 43 1/3,44 ,44 2/3, 45 1/3 ,46 2/3
* Krāsa: balts/peleks/melns

Aktuāli
Šī vietne, tāpat kā daudzas citas, izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību.